Technologia ThermoPro

Innowacyjność w nowej postaci

Innowacyjność w nowej postaci
Okna dachowe klasy PROFI i LUX zostały wykonane w technologii thermoPro. Wprowadzone rozwiązania dodatkowo poprawiają jakość i parametry okien dachowych. Technologia thermoPro podnosi energooszczędność, zwiększa trwałość, gwarantuje doskonałą szczelność oraz ułatwia montaż okien dachowych.

 

 

 Innowacyjność w nowej postaci  LEPSZA TERMOIZOLACYJNOŚĆ OKIEN
to mniejsze straty ciepła i niższe rachunki za ogrzewanie oraz nowa wersja powłoki niskoemisyjnej na szybie. Wprowadzenie wkładek termoizolacyjnych w dolnych narożach skrzydła, które mają na celu zwiększenie energooszczędności okna.
 Innowacyjność w nowej postaci   WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ DREWNA
W dolnych narożach ościeżnicy zostały wprowadzone specjalne kanaliki odwadniające, które odprowadzają wodę z kondensacji oraz ewentualnych przecieków spowodowanych np. uszkodzeniami aluminiowych profili zewnętrznych. Profile drewniane są mniej narażone na działanie wilgoci, co zwiększa ich trwałość.
 Innowacyjność w nowej postaci   WYŻSZA SZCZELNOŚĆ OKIEN
Okna wykonane w technologii thermoPro mają najwyższą 4 klasę szczelności wg EN12207 przez co zmniejszona jest ilość przenikającego powietrza do pomieszczeń. Jest to szczególnie ważne przy wentylacji mechanicznej.
 Innowacyjność w nowej postaci  ŁATWIEJSZY MONTAŻ 
Nowe kątowniki ułatwiają prace montażowe oraz zwiększają możliwość regulacji okien dachowych podczas ich montażu. Dodatkowo zastosowanie wkrętów Torx usprawnia montaż okien dachowych.
Technologia ThermoPro
Call Now ButtonZadzwoń: 697 701 020