ZAMÓW TOWAR PRZEZ TELEFON:

Technologia ThermoPro

Innowacyjność w nowej postaci

Innowacyjność w nowej postaci
Okna dachowe klasy PROFI i LUX zostały wykonane w technologii thermoPro. Wprowadzone rozwiązania dodatkowo poprawiają jakość i parametry okien dachowych. Technologia thermoPro podnosi energooszczędność, zwiększa trwałość, gwarantuje doskonałą szczelność oraz ułatwia montaż okien dachowych.

 

 

 Innowacyjność w nowej postaci  LEPSZA TERMOIZOLACYJNOŚĆ OKIEN
to mniejsze straty ciepła i niższe rachunki za ogrzewanie oraz nowa wersja powłoki niskoemisyjnej na szybie. Wprowadzenie wkładek termoizolacyjnych w dolnych narożach skrzydła, które mają na celu zwiększenie energooszczędności okna.
 Innowacyjność w nowej postaci   WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ DREWNA
W dolnych narożach ościeżnicy zostały wprowadzone specjalne kanaliki odwadniające, które odprowadzają wodę z kondensacji oraz ewentualnych przecieków spowodowanych np. uszkodzeniami aluminiowych profili zewnętrznych. Profile drewniane są mniej narażone na działanie wilgoci, co zwiększa ich trwałość.
 Innowacyjność w nowej postaci   WYŻSZA SZCZELNOŚĆ OKIEN
Okna wykonane w technologii thermoPro mają najwyższą 4 klasę szczelności wg EN12207 przez co zmniejszona jest ilość przenikającego powietrza do pomieszczeń. Jest to szczególnie ważne przy wentylacji mechanicznej.
 Innowacyjność w nowej postaci  ŁATWIEJSZY MONTAŻ 
Nowe kątowniki ułatwiają prace montażowe oraz zwiększają możliwość regulacji okien dachowych podczas ich montażu. Dodatkowo zastosowanie wkrętów Torx usprawnia montaż okien dachowych.
Call Now ButtonZadzwoń: 697 701 020