Okna Roofart

Nazwa Roofart sygnuje produkty grupy VKR Holding, rynkowego lidera w dziedzinie okien dachowych stojącego za takimi markami jak Velux czy Altaterra. Firma, będąca częścią grupy VKR, ma 75 lat doświadczenia w produkcji i innowacji okien dachowych oraz  dostęp do największych możliwości produkcyjnych.

Firma chlubi się dostarczaniem najnowszych rozwiązań w dziedzinie okien dachowych do 30 krajów Europy. Altaterra, założona w 2001 firma siostrzana dla okien Velux, a która jest także właścicielem marki DAKEA, zatrudnia 130 pracowników z 12 krajów świata. Rewolucjonizuje europejski rynek okien, oferując dłuższą gwarancję i szerszą funkcjonalność niż konkurencyjne marki.

Produkty Roofart, będące idealnym dopełnieniem marki Velux, zdobywają coraz większą popularność w Polsce i dzięki doświadczeniu zgromadzonemu na globalnych rynkach  charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązania w dziedzinie okien dachowych, wyłazów, schodów strychowych i akcesoriów.

czytaj więcej

Produkcja Surowce i techniki produkcji Instytucje partnerskie

ISO 9001
Systemy kontroli jakości

ISO 14001
Systemy kontroli środowiskowej

OHSAS 18001
Systemy bezpieczeństwa pracy

CSTbat
Sprzęt produkcyjny i proces produkcji (część certyfikatu CSTB)

 

CSTB
Metody produkcji i rozwiązania rynkowe

KOMO
Certyfikat na rynek holenderski

FSC
Certyfikat potwierdzający, że drewno wykorzystywane w naszych oknach pochodzi z nienaruszających równowagi ekologicznej źródeł.

 

CSTB, EMI
Ogniotrwałość, dźwiękoszczelność

IFT Rosenheim
Wartość U, przepuszczalność powietrza i wody

CSI
Wartość U, temperatura powierzchni

Wybrane produkty

 

[products_slider cats=”148″]

 

Call Now ButtonZadzwoń: 697 701 020