Rynny

RYNNY

System odprowadzania wody z pokryć dachowych ma istotne znaczenie dla ochrony elewacji budynku przed zawilgoceniem
i dalszymi tego konsekwencjami.
Już na etapie obliczania projektów dla Klientów, w ofercie uwzględniamy odpowiedni przekrój rynny, stosownie do wielkości powierzchni dachu. Okres eksploatacji rynny jest uzależniony głównie od rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest rynna. Ten parametr dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klientów.

W naszym asortymencie znajduje się blachodachówka następujących producentów:

Na rynku budowlanym dostępne są systemy rynnowe, których podstawowa różnica polega na rodzaju tworzywa, z jakiego system jest wykonany.
Do najbardziej znanych należą:

  • rynny stalowe powlekane, dostępne w kilku kolorach (kolorystyka zależna od producenta)
  • rynny stalowe malowane wg palety kolorów RAL
  • rynny ocynkowane
  • rynny tytanowo cynkowe
  • rynny miedziane
  • rynny ze stali nierdzewnej
  • rynny PCV
    •  

Każdy z oddziałów naszej sieci hurtowni budowlanych (Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wlkp., Poznań, Łódź oraz Wrocław), posiada w ofercie systemy rynnowe najbardziej uznanych producentów, takich jak Kanion, Element czy Bryza. Dostępne są także rynny tytanowo-cynkowe oraz miedziane takich producentów jak: Bennemann, Rheinzink oraz VM ZINC.

Wśród elementów systemu rynnowego, które stanowią niezbędny komplet, należy wymienić: rynny, denka z uszczelką, haki nakrokwiowe, lub doczołowe (zależnie od sposobu montażu), trójniki, sztucery (wylot), kolanka, narożniki rynny (wewnętrzne i zewnętrzne), rury spustowe, wyczystki (sito), dylatacje, złączki, obejmy, mufy.
Ilość poszczególnych elementów, niezbędnych do instalacji systemu rynnowego, uzależniona jest od wielkości i złożoności pokrycia dachowego.
Jeśli Państwo dostarczą do jednego z naszych oddziałów projekt dachu, nasi doradcy bezpłatnie dokonają wyceny dachu, która zawiera również kosztorys systemu rynnowego.
Choć cena systemu rynnowego jest zależna od wielkości dachu oraz rodzaju materiału z jakiego jest wykonany, to zapewniamy, że zawsze będzie ona konkurencyjna.

697 701 020

sklep@breele.pl

Siedziby w całym kraju

Skorzystaj z formularza aby sie z nami skontaktować:

[wpforms id=”476540″ title=”false” description=”false”]

Call Now ButtonZadzwoń: 697 701 020